Balustrady szklane na wymiar

Nasze balustrady szklane łączą w sobie precyzję wykonania z wysoką jakością materiałów. Specjalizujemy się w tworzeniu balustrad szklanych typu „samonośnego”, które nie wymagają metalowych słupków. Balustrady samonośne są montowane zarówno w budynkach użyteczności publicznej, obiektach komercyjnych czy biurach, jak i w domach oraz mieszkaniach. Najczęściej są stosowane przy schodach wewnętrznych oraz w roli barierek balkonowych lub tarasowych. W tym ostatnim przypadku pozwalają na uzyskanie nieograniczonego, panoramicznego widoku oraz pełnego nasłonecznienia.

Ten rodzaj balustrad nadaje wnętrzom lekkości, elegancji i nowoczesnego charakteru. Jest to idealne rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz. Balustrady szklane dobrze komponują się zarówno z konstrukcjami stalowymi, jak i drewnianymi. Wewnętrzne i zewnętrzne balustrady szklane są trwałe, wytrzymałe i bezpieczne. Najczęściej wykonuje się je ze szkła laminowanego lub szkła hartowanego, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia. Do produkcji naszych balustrad używamy wielowarstwowego szkła spełniającego normy bezpieczeństwa.

Czym jest mocowanie punktowe?

Balustrady szklane mocowane punktowo (na rotulach) są estetyczne, stabilne i wytrzymałe. Rotule to drobne, okrągłe elementy montażowe, często wykonane ze stali nierdzewnej. Instalacja tafli odbywa się między dwiema częściami uchwytu, eliminując konieczność wiercenia otworów. Rotule, montowane do stropu lub bocznej krawędzi schodów, skutecznie podtrzymują szkło, zapewniając balustradom elegancki wygląd. Balustrady szklane mogą być mocowane na konstrukcjach stalowych lub drewnianych.

Montaż balustrad szklanych i dostawa

Nasza firma nie zajmuje się pomiarem oraz montażem balustrad.

Oferuje bezpłatną dostawę balustrad, korzystając z własnych, niezawodnych środków transportu. To nie tylko wygoda dla naszych klientów, ale także nasz sposób na zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa i ochrony produktów podczas transportu, co jest istotnym atutem naszej usługi.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i doradzimy w wyborze najlepszego rozwiązania, dostosowanego do Państwa indywidualnych potrzeb i preferencji.

Prosimy o przesłanie pełnego projektu balustrad z wszelkimi wymiarami.

Zapoznamy się z nim i prześlemy dla Państwa indywidualną ofertę

Product added to compare.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.